LANDELIJK BUREAU

Het landelijk bureau is het centraal informatiepunt en vervult een spilfunctie in de ontwikkeling van VHT en VIB en de kwaliteitsborging.

Adres:
Burgemeester Verderlaan 15-A
3544 AD Utrecht

030-202 74 82

info@ait-spin.com

financien@ait-spin.com

DAGELIJKSE LEIDING

Marij Eliëns

Directeur AIT

T: 06-23 91 72 61

E: marijeliens@ait-spin.com

Monique Konings

Senior Beleidsadviseur

T: 06-10 08 00 46

E: moniquekonings@ait-spin.com

SECRETARIAAT

Eefje Meijer

(Beleids)medewerker secretariaat

PR en communicatie | Accreditatie

T: 030-202 74 82

E: eefjemeijer@ait-spin.com

E: info@ait-spin.com

Zoë Terken

(Beleids)medewerker secretariaat

Coördinator scholingen

T: 030-202 74 82

E: zoeterken@ait-spin.com

E: info@ait-spin.com

Ying Sun

Financieel medewerker secretariaat

Financieel controller

T: 030-202 74 82

E: yingsun@ait-spin.com

E: financien@ait-spin.com

AIT-OPLEIDERS

Mariëtte Braam

T: 06-81 95 70 61

E: mariettebraam@kenterjeugdhulp.nl

Meer over Mariëtte

José Cramer

T: 06-49 49 31 51

E: cramer.j@jeugdhulpfriesland.nl

Meer over José

Dorini Janssen

T: 06-22 12 70 76

E: d.janssen@rading.nl

Meer over Dorini

Annemiek de Jong

T: 06-38 55 43 31

E: annemiekdejong1@gmail.com

Meer over Annemiek

Leontien van der Kooij

T: 06-14 55 33 83

E: leontienvanderkooij@xs4all.nl

Meer over Leontien

José Luimes

T: 06-48 03 01 90

E: jgluimes@gmail.com

Meer over José

Marion Mertens

T: 040 -7022253 / 06 51 79 61 65

E: m.mertens@combinatiejeugdzorg.nl

Meer over Marion

Thalina van Renssen

T:06-15 19 23 19

E: info@vithalina.nl

Meer over Thalina

Margaret van Ruitenbeek

T: 06-14 48 17 72

E: m.v.ruitenbeek@levvel.nl

Meer over Margaret

Mariëtte Ruiter

T: 06-51 18 58 39

E: mariette@kien.nu

Meer over Mariëtte

Jacquelien Tieleman

T:

E: arno.jacquelien@hotmail.com

Meer over Jacquelien

Anita Venderbosch

T: 06-36 30 17 84

E: anitavenderbosch@outlook.com

Meer over Anita

Corinne Verheule

T: 06-15 60 60 28

E: c.verheule@adoptie.nl

Meer over Corinne

Dionne van Wezenbeek

T: 06-27 50 33 42

E: famvanwezenbeek@ziggo.nl

Meer over Dionne

Angelique Zijlstra

T: 06-30 79 65 88

E: a.zijlstra@altra.nl

Meer over Angelique

BESTUUR

De stichting AIT heeft een bestuur, dat de belangen van de stichting behartigt en fungeert als werkgever voor het landelijk bureau.

Maarten Faas
Voorzitter

Thieu Smeets
Penningmeester


Deanne Radema
Secretaris

Jeannette van den Born
Bestuurslid