STEUNPUNTEN

De stichting AIT werkt nauw samen met organisaties die actief zijn in zorg en welzijn. Dit zijn de AIT-steunpunten. Zij verzorgen de AIT-opleidingen en hebben een coördinator beschikbaar die ervaring heeft in het werken met VHT en/of VIB. Deze coordinatoren geven de opleidingen, coördineren, ondersteunen de implementatie en zijn de gecommitteerde bij de certificeringen. Voor informatie over een VHT-opleiding, een VIB-opleiding of een opleiding tot opleider kunt u terecht bij één van de onderstaande steunpunten bij u in de buurt.

NOORD-NEDERLAND (Groningen, Friesland, Drenthe)

Leger des Heils W&G Noord

Laan Corpus den Hoorn 108
9728 JR Groningen

Thalina van Renssen
Gewestcoördinator Groningen, Friesland, Drenthe

T: 050-3172670
E: thalina.van.renssen@legerdesheils.nl

Lees hier meer over Thalina van Renssen.

Cosis

Witterhoofdweg 1 F
9405 HX Assen

Coba Mougou
Coördinator Drenthe

T: 0592-342517|06-20455864
E: C.Mougou@Cosis.nu

Lees hier meer over Coba Mougou.

Jeugdhulp Friesland

Badweg 4
8934 AA Leeuwarden

José Cramer
Coördinator Friesland

T: 06-49493151|088-1424444

E: cramer.j@jeugdhulpfriesland.nl

Lees hier meer over José Cramer.

KieN

Kanaalstraat 5
8601 GA Sneek

Mariëtte Ruiter – van der Veen
Coördinator Friesland

T: 06-51185839
E: mariette@kien.nu

Lees hier meer over Mariëtte Ruiter – van der Veen

Yorneo

Papenvoort 21
9400 AC Assen

Bert Noordkamp
Coördinator Drenthe

T: 0522-251963
E: bert.noordkamp@yorneo.nl

Lees hier meer over Bert Noordkamp.

NOORDWEST-NEDERLAND (Noord-Holland)

Spirit

Fred Roeskestraat 73
1076 EC Amsterdam

Herma van Andel
Gewestcoördinator regio Amsterdam en Noord-Holland

T: 020-5400500
E: h.v.andel@spirit.nl

Lees hier meer over Herma van Andel.

Altra

Hofgeest 341
1102 ER Amsterdam

Tycho Vecht 
Coördinator regio Amsterdam

T: 020-5558373
E: t.vecht@altra.nl

Lees hier meer over Tycho Vecht

Kenter Jeugdhulp

Middenduinerweg 44
2071 AN Santpoort-Noord

Mariëtte Braam
Coördinator Noord-Holland

T: 088-2434343
E: mariettebraam@kenterjeugdhulp.nl

Lees hier meer over Mariëtte Braam.

OOST-NEDERLAND (Overijssel, Gelderland)

MEE Samen

Postbus 517
8000 AM Zwolle

Annemiek de Jong
Gewestcoördinator Gelderland en Overijssel

T: 055-5269200|06-20446709
E: Annemiek.dejong@meeveluwe.nl

Lees hier meer over Annemiek de Jong.

Entréa

Tapirstraat 2
6532 AL Nijmegen

Ingrid van Kruysbergen
Coördinator Gelderland

T: 024-3780806
E: i.vankruysbergen@entrea.nl

Lees hier meer over Ingrid van Kruysbergen.

Jarabee

Helene Mercierweg 5
7555 SJ Hengelo

Helga Oude-Hendriksman
Coördinator Overijssel

T: 074-2561900
E: Houdehendriksman@jarabee.nl

Lees hier meer over Helga Oude-Hendriksman.

Trias Jeugdhulp

Emmawijk 11
8011 CM Zwolle

Marloes Ambagtsheer
Coördinator Overijssel

T: 038-4260650
E: m.ambagtsheer@cognitopraktijk.nl

Lees hier meer over Marloes Ambagtsheer.

Zozijn

Postbus 10
7390 AA Twello

Lucie Engelen
Coördinator Gelderland – Oost-Nederland

T: 0575-593900|06-13182704
E: l.engelen@zozijn.nl

Lees hier meer over Lucie Engelen.

EXPERTISE STEUNPUNT

Iselinge Academie

Bachlaan 11
7002 MZ Doetinchem

Niek Zewald
Coördinator S-VIB

T: 06-614002252
E: niek.zewald@iselinge.nl

Lees hier meer over Niek Zewald.

MIDDEN-NEDERLAND (Utrecht, Flevoland)

Leger des Heils

Prins Frederiklaan 20a
3818 KC Amersfoort

José Luimes
Gewestcoördinator Utrecht en Flevoland

T: 033 -4678094|06-46333977
E: j.luimes@legerdesheils.nl

Lees hier meer over José Luimes.

Stichting Adoptievoorzieningen

De Bouw 93
3991 SZ Houten

Corinne Verheule
Coördinator Utrecht

T: 06-15606028
E: c.verheule@adoptie.nl

Lees hier meer over Corinne Verheule.

Triade Vitree

Grietenij 17-05
8233 BP Lelystad

Truus van der Veen
Coördinator Flevoland

T: 06-13855201
E: tvdveen@triade-flevoland.nl

Lees hier meer over Truus van der Veen.

ZUIDWEST-NEDERLAND (Zuid-Holland, Zeeland, West-Brabant)

Enver

Lichtenauerlaan 222-228
3062ME Rotterdam

Yolanda van Ruyven
Gewestcoördinator Zuid-Holland, Zeeland en West-Brabant

T: 06-33374501
E: yolandavanruyven@enver.nl

Lees hier meer over Yolanda van Ruyven.

HCO

Zandvoortselaan 146
2554 EM Den Haag

Misha van Blijswijk
Coördinator Zuid-Holland en Zeeland (S-VIB)

Jette van Niesten
Coördinator Zuid-Holland en Zeeland (S-VIB)

T: 070-4482828|06-14343455
E: j.van.niesten@hco.nl

Lees hier meer over Misha van Blijswijk en Jette van Niesten.

ZUID-NEDERLAND (Oost-Brabant, Limburg)

Combinatie Jeugdzorg

Rivierensingel 750
5704 NZ Helmond

Marion Mertens
Gewestcoördinator Noord-Brabant en Limburg

T: 040-7022253|06-51796165
E: m.mertens@combinatiejeugdzorg.nl

Lees hier meer over Marion Mertens

Kentalis

Postbus 7
5270 BA Sint-Michielsgestel

Rian Bosma
Coördinator Noord-Nederland (Gehandicaptenzorg)

T: 06-54257739
E: ri.bosma@kentalis.nl

Jessie Hagemeijer
Coördinator Zuid-Nederland (Gehandicaptenzorg)

T: 06-51433678
E: j.hagemeijer@kentalis.nl

Lees hier meer over Rian Bosma en Jessie Hagemeijer.

RIJKT

Kanaaldijk-Zuid 5a
5613 LE Eindhoven

Ietje Corman
Coördinator Noord-Brabant (Kinderopvang)

T: 06-10736942
E: i.corman@rijkt.nl

Lees hier meer over Ietje Corman.