STEUNPUNTEN EN COÖRDINATOREN

De stichting AIT werkt nauw samen met een aantal organisaties die actief zijn in zorg en welzijn. Dit zijn de AIT-steunpunten. Zij verzorgen de AIT-opleidingen en hebben een opleidingscoördinator beschikbaar die ervaring heeft in het werken met VHT en/of VIB. Deze coördinatoren geven de opleidingen en nascholingen in het kader van de kwaliteitsborging, coördineren en ondersteunen de implementatie en zijn de gecommitteerde bij de certificeringen. Voor informatie over een opleiding VHT, een opleiding VIB of een opleiding tot opleider kun je terecht bij één van de onderstaande steunpunten bij jou in de buurt.


NOORD-NEDERLAND (Groningen, Friesland, Drenthe)

Leger des Heils W&G Noordoost

Laan Corpus den Hoorn 108
9728 JR Groningen

Thalina van Renssen
Gewestcoördinator Groningen, Friesland, Drenthe, IJsselland, Noordoostpolder.

T: 088 – 065 2240
E: thalina.van.renssen@legerdesheils.nl

Lees hier meer over Thalina van Renssen.

Cosis

Witterhoofdweg 1 F
9405 HX Assen

Coba Mougou
Coördinator Drenthe

T: 0592-342517|06-20455864
E: C.Mougou@Cosis.nu

Lees hier meer over Coba Mougou.

Jeugdhulp Friesland

Badweg 4
8934 AA Leeuwarden

José Cramer
Coördinator Friesland

T: 06-49493151|088-1424444
E: cramer.j@jeugdhulpfriesland.nl

Lees hier meer over José Cramer.

KieN

Kanaalstraat 5
8601 GA Sneek

Mariëtte Ruiter – van der Veen
Coördinator Friesland

T: 06-51185839
E: mariette@kien.nu

Lees hier meer over Mariëtte Ruiter – van der Veen

Yorneo

Papenvoort 21
9400 AC Assen

Anita Joosten
Coördinator Drenthe

T: 06 10345759
E: anita.joosten@yorneo.nl

Lees hier meer over Anita Joosten.


NOORDWEST-NEDERLAND (Noord-Holland)

Levvel

Fred Roeskestraat 73
1076 EC Amsterdam

Margaret van Ruitenbeek
Gewestcoördinator regio Amsterdam en Noord-Holland

T: 020 540 0500 | 020 890 1000 |  06 1448 1772
E: m.v.ruitenbeek@levvel.nl

Lees hier meer over Margaret van Ruitenbeek.

Altra

Hofgeest 341
1102 ER Amsterdam

Tycho Vecht 
Coördinator regio Amsterdam

Angelique Zijlstra
Coördinator regio Amsterdam

VHTtraining@altra.nl

Kenter Jeugdhulp

Middenduinerweg 44
2071 AN Santpoort-Noord

Mariëtte Braam
Coördinator Noord-Holland

T: 088-2434343
E: mariettebraam@kenterjeugdhulp.nl

Lees hier meer over Mariëtte Braam.


OOST-NEDERLAND (Overijssel, Gelderland)

MEE Veluwe

Dokter van Deenweg 2-10
8025 BG Zwolle

Annemiek de Jong
Gewestcoördinator Gelderland en Overijssel

T: 06-20446709
E: a.dejong@meesamen.nl

Lees hier meer over Annemiek de Jong.

Entréa Lindenhout

Locatie De Bron
Hengstdal 4 (Ingang B)
6574 NA Ubbergen
Postbus 10545
6500 MB Nijmegen

Ingrid van Kruysbergen
Coördinator Gelderland

T: 088-356 2002
E: i.vankruysbergen@entrealindenhout.nl

Lees hier meer over Ingrid van Kruysbergen.

Jarabee

Helene Mercierweg 5
7555 SJ Hengelo

Helga Oude-Hendriksman
Coördinator Overijssel

T: 074-2561900
E: Houdehendriksman@jarabee.nl

Lees hier meer over Helga Oude-Hendriksman.

Trias Jeugdhulp

Emmawijk 11
8011 CM Zwolle

Marloes Ambagtsheer
Coördinator Overijssel

T: 038-4260650
E: m.ambagtsheer@cognitopraktijk.nl

Lees hier meer over Marloes Ambagtsheer.

Zozijn

Postbus 10
7390 AA Twello

Lucie Engelen
Coördinator Gelderland – Oost-Nederland

T: 0575-593900|06-13182704
E: l.engelen@zozijn.nl

Lees hier meer over Lucie Engelen.


MIDDEN-NEDERLAND (Utrecht, Flevoland)

Leger des Heils

Prins Frederiklaan 20a
3818 KC Amersfoort

José Luimes
Gewestcoördinator Utrecht en Flevoland

T: 033 -4678094|06-46333977
E: j.luimes@legerdesheils.nl

Lees hier meer over José Luimes.

FIOM/SAV: Expertisesteunpunt Gehechtheid

De Bouw 93
3991 SZ Houten

Corinne Verheule
Coördinator Utrecht

T: 06-15606028
E: c.verheule@adoptie.nl

Lees hier meer over Corinne Verheule.

Triade Vitree

Grietenij 17-05
8233 BP Lelystad

Truus van der Veen
Coördinator Flevoland

T: 06-13855201
E: tvdveen@triade-flevoland.nl

Lees hier meer over Truus van der Veen.


ZUIDWEST-NEDERLAND (Zuid-Holland, Zeeland, West-Brabant)

Enver

Lichtenauerlaan 222-228
3062ME Rotterdam

Yolanda van Ruyven
Gewestcoördinator Zuid-Holland, Zeeland en West-Brabant

T: 06-33374501
E: yolandavanruyven@enver.nl

Mariella van Krieken
Coördinator Zuid-Holland, Zeeland en West-Brabant

T: 06 – 537 883 72
E: mariellavankrieken@enver.nl 

Lees hier meer over Yolanda van Ruyven en Mariella van Krieken.

HCO

Zandvoortselaan 146
2554 EM Den Haag

Misha van Blijswijk
Coördinator Zuid-Holland en Zeeland (S-VIB)

Jette Niesten
Coördinator Zuid-Holland en Zeeland (S-VIB)

T: 070-4482828|06-14343455
E: j.niesten@hco.nl

Lees hier meer over Misha van Blijswijk en Jette Niesten.

[Meer over het aanbod van HCO…]


ZUID-NEDERLAND (Oost-Brabant, Limburg)

Combinatie Jeugdzorg

Rivierensingel 750
5704 NZ Helmond

Marion Mertens
Gewestcoördinator Noord-Brabant en Limburg

T: 040-7022253|06-51796165
E: m.mertens@combinatiejeugdzorg.nl

Lees hier meer over Marion Mertens

Edux

Kanaaldijk-Zuid 5a
5613 LE Eindhoven

Ietje Corman
Coördinator Noord-Brabant (Kinderopvang)

T: 06-10736942
E: i.corman@edux.nl

Lees hier meer over Ietje Corman.

[Meer over het aanbod van Edux…]

Kentalis

Postbus 7
5270 BA Sint-Michielsgestel

Rian Bosma
Coördinator Zuid-Nederland (Gehandicaptenzorg)

T: 06-54257739
E: ri.bosma@kentalis.nl

Jessie Hagemeijer
Coördinator Zuid-Nederland (Gehandicaptenzorg)

T: 06-51433678
E: j.hagemeijer@kentalis.nl

Lees hier meer over Rian Bosma en Jessie Hagemeijer.

[Meer over het aanbod van Kentalis…]

Severinus

Platanenlaan 28
5507 MD Veldhoven

José Hendrikx-Leijten
Coördinator Noord-Brabant (Gehandicaptenzorg, Volwassenenzorg)

T: 040 – 258 61 20
E: Jose.Hendrikx@severinus.nl

Marieke van den Broek – Bralten
Coördinator Noord-Brabant (Gehandicaptenzorg, Volwassenenzorg)

T: 040-258 61 20
E: marieke.van.den.broek@severinus.nl

Lees hier meer over José Hendrikx-Leijten en Marieke van den Broek-Bralten.


BELGIË

Resonans

Sterrenveld 27
1970 Wezembeek-Oppem
België

An Verstappen
Coördinator België

T: 0032-491 15 54 25 / 02 420 22 44

E: an.verstappen@resonansvzw.be

Lees hier meer over An Verstappen